Specialus pasiūlymas Swedbank AB klientams

Džiaugiamės, kad domitės mūsų paslaugomis ir galime Jums pristatyti REISSWOLF įmonę, kuri teikia dokumentų archyvavimo, saugojimo, naikinimo ir skaitmeninimo sprendimus.

Duomenys jau seniai yra kasdieninio profesinio ir asmeninio gyvenimo dalis. Mes norime, kad mūsų klientai galėtų gyventi ir dirbti kuo paprasčiau, tiek dabar, tiek ateityje. Todėl sukūrėme ir siūlome Jums paslaugas, orientuotas į saugų duomenų valdymą. Mūsų klientai gali pasitikėti mūsų sprendimais, nes jie užtikrina dokumentų ir duomenų saugumą ir tęstinumą.

Paslaugos pavadinimas Kiekis Kaina
bylų
Įveskite pageidajamų archyvuoti bylų (segtuvų) kiekį. 1 byla-pagal nustatytus ar pasirinktus požymius kartu sudėti, sugrupuoti ir susisteminti dokumentai
Mato vnt.:
Byla.
-
bylų
Įveskite pageidajamų saugoti bylų (segtuvų) kiekį. 1 byla-pagal nustatytus ar pasirinktus požymius kartu sudėti, sugrupuoti ir susisteminti dokumentai
Mato vnt.:
Byla.
-
konteinerių
Įveskite konteinerių kiekį. Metalinis konteineris skirtas rinkti konfidencialius dokumentus naikinimui.
Mato vnt.:
Konteineris.
-
bylų
Įveskite pageidaujamų suskenuoti bylų (segtuvų) kiekį. 1 segtuvas ` 450 lapų.
Mato vnt.:
Byla (segtuvas)
-
GB
Įvedus kiekį 1 vnt., skaitmeninių (elektroninių) dokumentų saugojimas REISSWOLF f.i.t. saugykloje 10 GB/mėn. Papildomos kainos:
Skaitmeninių dokumentų saugojimo kaina (iki 25 GB)-68 EUR/mėn.
Skaitmeninių dokumentų saugojimo kaina (iki 50 GB)-88 EUR/mėn.
-
Suma: € 0,00
PVM, 21%: € 0,00
Suma su PVM: € 0,00

Susisiekime nemokamai konsultacijai

Susisiekti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.