DUOMENŲ SKAITMENINIMAS

dokumentų skenavimasElektroninis dokumentų saugojimo sprendimas skirtas įmonėms, siekiančioms optimizuoti dokumentų valdymo procesus, apimančius nuolatinį didelių dokumentų srautų spausdinimą, kopijavimą, siuntimą bei archyvavimą. Dokmentų skenavimas ir sukėlimas į elektroninę aplinką palengvina jų paiešką ir suteikia galimybę savo dokumentus visada turėti po ranka. Skaitmeninimo paslaugų kokybei užtikrinti REISSWOLF naudoją pažangiausią technologiją, leidžiančia efektyviai susidoroti su išskirtinai dideliais dokumentų srautais bei užtikrinti informacijos saugumą.

REISSWOLF SKAITMENINIMO PROCESAS
dokumentų skenavimas
 

Dokumentų
perdavimas

Dokumentų skenavimas

Dokumentų įkėlimas į pageidaujamą laikmeną


Galimi dokumentų įkėlimo būdai

1KLIENTO DUOMENŲ TALPYKLA

REISSWOLF visus nuskenuotus Jūsų dokumentus įkels į Jūsų virtualią elektroninę laikmeną. Dokumentai bus kokybiškai skaitmenizuoti ir struktūrizuoti pagal Jūsų pageidavimus.

2SKAITMENINĖ LAIKMENA

Esant pageidavimui REISSWOLF visus jūsų nuskenuotus dokumentus taip pat gali įkelti į jūsų nešiojamą skaitmeninę laikmeną ir atvežti jums tiesiai į biurą ar pageidaujamą vietą.
Jei neturite skaitmeninės laikmenos, REISSWOLF turi galimybę suteikti laikmeną Jūsų nuskenuotiems dokumentams.

3REISSWOLF ELEKTRONINIS ARCHYVAS

REISSWOLF visada pasiruošę sukelti visus jūsų dokmentus į mūsų griežčiausius saugumo reikalavimus atitinkantį elektroninį archyvą ir suteikti jums galimybe juos valdyti 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę iš bet kurio pasaulio vietos kompiuterio ir interneto naršyklės pagalba.


PATOGU IR GREITA

REISSWOLF valdo visus dokumentų skaitmeninimo etapus, sukurdami patogią ir saugią archyvo informacinę infrastruktūrą. Talpinant dokumentus į elektronines talpyklas (dokumentų skenavimas) išvengiama investicijų į būtinos techninės ir programinės įrangos įsigijimą ir eksploataciją, darbuotojų profesionalų apmokymą ar samdymą. Įmonės dokumentų kopijos talpinamos elektroninėse saugyklose Vokietijoje, todėl nereikia kurti ir išlaikyti naujo serverio. Elektroniniame archyve saugomi dokumentai indeksuojami, todėl yra lengvai surandami, prieinami ir administruojami. Autorizuota nuolatinė prieiga prie duomenų bazių užtikrina greitą turinio peržiūrą ir valdymą bet kuriuo metu.

IT SPRENDIMAI

REISSWOLF siūlo visapusiškus ir profesionalius IT sprendimus skaitmeninių įrašų valdymui, palengvinančius dokumentų skenavimo, atvaizdavimo ir elektroninio archyvo turinio valdymo procesus. Lankstus dokumentų skenavimas ir atvaizdavimo IT sprendimai apima skaitytuvo bei ekrano nustatymus, nuskenuotų dokumentų saugojimą, galimus papildymus ir pakeitimus, maksimaliai padidindami jų funkcionalumą. Duomenų surinkimui ir įvertinimui REISSWOLF teikia rinkos lyderių išvystytas integruojamas ir lengvai pritaikomas dokumentų valdymo technologijas, kurios užtikrina visų informacijos šaltinių surinkimą, saugojimą ir prieinamumą reikiamu metu.

PRIVALUMAI

 • Atitiktis teisės aktams
 • Prieiga prie dokumentų bet kuriuo metu
 • Prieiga prie duomenų keliems vartotojams vienu metu
 • Paprasta paieškos sistema
 • Sisteminis duomenų valdymas
 • Išlaidų taupymas (personalas, biuras, archyvai ir kt.)
 • Investicijų į techninę įrangą ir informacinių technologijų infrastruktūrą išvengimas
 • Transporto išlaidų išvengimas
 • Papildomos paslaugos (konsultavimas, darbo procesai, duomenų įvedimo valdymas)
 • Duomenų atkūrimo galimybės
 • Tarptautiniai saugumo standartai
 • Dokumentų skenavimas

Susisiekime nemokamai konsultacijai

Susisiekti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.