DOKUMENTŲ NAIKINIMAS

dokumentų naikinimas, dokumentų naikikliaiPasibaigus privalomam dokumentų ir duomenų saugojimo laikotarpiui ar juose esančiai informacijai tapus nebeaktualia, REISSWOLF konfidencialiai ir laikantis tarptautinių saugumo standartų vykdomas dokumentų naikinimas. Savalaikis dokumentų naikinimas ne tik taupo biuro, sandėlio ar archyvavimo įmonės saugyklos vietą ir su saugojimu susijusias išlaidas, bet ir užkerta kelią informacijos sklaidai už įmonės ribų. REISSWOLF vadovaujasi pasauliniais standartais DIN-66399 ir DIN 32757-1, reguliuojančiais išsamią dokumentų naikinimo procedūrą.

REISSWOLF saugojimui ir naikinimui skirtuose talpiuose, mobiliuose konteineriuose (dokumentų naikikliai) įdiegta pažangi elektroninio užrakto sistema e.l.sy., padidinanti konteinerių saugumą ir funkcionalumą. Dokumentai ir duomenys neatkuriamai sunaikinami naikinimo įrenginiu ir perdirbami.

DOKUMENTŲ NAIKINIMAS

dokumentų naikinimas


JŪSŲ PATOGUMUI – TALPŪS IR SAUGŪS DOKUMENTŲ Naikikliai 

dokumentų naikikliai
RW 70 Dokumentų naikikliai

70 litrų talpos lengvai transportuojamas konteineris, idealiai telpantis biuro kampe ar po stalu. Dokumentus saugiai išmesite pro angą dangtyje.

dokumentų naikikliai
RW 240 dokumentų naikikliai

Universalus ir mobilus 240 litrų talpos konteineris – nepakeičiamas kopijavimo kambariuose, biuruose, duomenų centruose.


ELEKTRONINIO UŽRAKTO SISTEMA – SAUGUMO GARANTAS

dokumentų naikinimas, dokumentų naikikliai

  • Kortelė su RFID mikroschema vietoj raktų
  • Asmeninės rakinimo teisės
  • Automatinis įvykių registravimas
  • Konteinerių stebėjimas
  • Sistemos funkcijų lankstumas
  • Dokumentų naikikliai

Dokumentų ir duomenų laikmenų saugumą naikinimui ir archyvavimui skirtuose konteineriuose užtikrina unikali elektroninio užrakto sistema e.l.sy.. Į kliento poreikius orientuoti technologiniai sprendimai – RFID technologija, asmeninė prieiga, skaitmeninis visų įvykių registravimas, konteinerių (dokumentų naikikliai) stebėjimo sistema – visos šios funkcijos gali būti sėkmingai integruoti į įmonės IT infrastruktūrą.

TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Elektroninio užrakto sistema buvo kuriama daugiau nei metus atsižvelgiant į saugumu ir konfidencialumu besirūpinančių klientų poreikius, išsamiai testuojama ir pritaikyta. Elektroninio užrakto sistemoje naudojamos technologijos pavertė užraktą ne tik išskirtiniu REISSWOLF produktu, bet ir tikra inovacija dokumentų ir duomenų naikinimo versle. Sistemos naujumas ir funkcionalumas atitinka aukščiausius šių dienų saugumo standartus ir paruošia REISSWOLF rinkos poreikiams ateityje.

Susisiekime nemokamai konsultacijai

Susisiekti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.