DOKUMENTŲ ARCHYVAVIMAS

Dokumentų archyvavimas, duomenų archyvavimas

REISSWOLF dokumentų archyvavimas ir su juo susijusios paslaugos reglamentuojamos galiojančių Lietuvos Respublikos archyvų departamento, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų ir ilgametės įmonės patirties tarptautinėje rinkoje. REISSWOLF, atvykę ir nemokamai įvertinę archyvą, sudaro dokumentų ir duomenų archyvavimo sąmatą. Išrūšiuoti, susisteminti ir sutvarkyti dokumentai yra lengvai ir greitai prieinami – tokiu būdu sumažinamos darbuotojų laiko sąnaudos (nereikia gaišti laiko gilinantis į dokumentų archyvavimo taisykles ir patį archyvavimą, archyvavimo priemonių užsakymus, nereikia skirti papildomo laiko dokumentų  paieškai) ir optimaliai taupoma vieta įmonių patalpose. Prisitaikant prie klientų poreikių, dokumentų archyvavimas gali būti atliekamas kliento arba REISSWOLF patalpose. Jei įmonės patalpos nedidelės, dokumentai gali būti pervežti ir saugomi REISSWOLF patalpose.

Dokumentų, duomenų archyvavimas atliekamas kvalifikuotų specialistų, iš kurių dauguma turi daugiau nei 10 metų patirtį. REISSWOLF darbuotojams nuolat vykdomi mokymai, taip pat vyksta visų procesų stebėjimas, vidaus bei išorės auditai.


Dokumentų archyvavimas, duomenų archyvavimas

VISKAS IŠ VIENŲ, PATIKIMŲ RANKŲ

Kai įmonėse, organizacijose ir viešosiose įstaigose greitai ir neproporcingai jų resursams auga informacijos apimtys, REISSWOLF susiduria su sparčiai didėjančiais reikalavimais dokumentų administravimui ir duomenų valdymui. Atstovaudama klientų interesus, REISSWOLF teikia tarptautinius standartus atitinkančias kompleksines paslaugas, apimančias ne tik duomenų archyvavimą, bet ir fizinį bei elektroninį dokumentų ir duomenų saugojimą, konfidencialų jų naikinimą ir kitas papildomas paslaugas. Profesionalios paslaugos iš vienų rankų užtikrina dokumentų valdymo efektyvumą ir maksimaliai sumažina įmonių darbo sąnaudas. 

 


PRADĖKIME BENDRADARBIAUTI


Trys paprasti žingsniai iki mūsų sėkmingo bendradarbiavimo

1ĮVERTINAME SITUACIJĄ
Kvalifikuotas archyvaras, atvykęs į Jūsų įmonę, įvertina dokumentus ir konsultuoja dėl tolimesnių veiksmų.
2Parengiame archyvavimo planą
Turėdami informaciją apie Jūsų dokumentus ir  išsiaiškinę Jūsų pageidavimus – parengiame detalų veiksmų ir užduočių planą.
3KOKYBIŠKAI ATLIEKAME DARBUS
Turėdami aiškų archyvavimo planą, kokybiškai ir profesionaliai atliekame visas jame nurodytas užduotis.

Susisiekime nemokamai konsultacijai

Susisiekti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.