REISSWOLF grupė

REISSWOLF – tai moderni ir nuolat besiplečianti įmonė, kuri nuo pat savo įsteigimo Vokietijoje 1985 metais siūlo patikimus ir efektyvius dokumentų ir duomenų valdymo sprendimus. Įmonės 34-ose šalyse franšizės pagrindu veikia pagal vienodus saugumo ir kokybės standartus, todėl klientams siūlo standartizuotas paslaugas visose tarptautinėse rinkose. REISSWOLF veikla yra reglamentuota įstatymų ir atitinka tarptautinius standartus, o įmonės darbuotojai – kvalifikuoti ir patyrę.

Pirmoji Europoje duomenų apsaugos paslaugas pradėjusi teikti REISSWOLF, dabar pripažįstama Europos rinkos lydere saugaus fizinių ir skaitmeninių duomenų ir dokumentų valdymo srityje ir siekia sukurti ir diegti naujus saugumo standartus globaliu mastu.

KOKYBĖS
SERTIFIKATAI
30+Europos šaliųkuriose sėkmingai dirbame
80 000+Klientųpasitikinčių REISSWOLF
1 300+Darbuotojųsavo srities profesionalų
194 000+Tonųsunaikintų dokumentų

 

VEIKLOS GEOGRAFIJA IR PATIRTIS

Dėl tarptautinės plėtros ir sparčiai besivystančios komunikacijos, REISSWOLF sukūrė platų įmonių tinklą, patvirtindama savo kompetencijas techninėje ir logistinėje sferose. REISSWOLF plėtėsi, kurdama įmonių tinklą, veikiantį franšizės pagrindu. Tai sudarė sąlygas diegti verslo sprendimus ir inovacijas, paremtas ilgamete REISSWOLF patirtimi tarptautinėje rinkoje.

Šiuo metu Europoje ir už jos ribų REISSWOLF veikia 34-ose šalyse. Dinamiška plėtra užtikrino bendrovės lyderystę informacijos valdymo ir integracijos sektoriuje.

Per 30 veiklos metų perspektyvios REISSWOLF įmonės idėjos ir sistemingas darbas išaugo į sėkmingų ir patikimų įmonių tinklą, turintį daugiau nei 80000 klientų. Suprasdama šiuolaikinės informacinės visuomenės tendencijas ir įmonių interesus, REISSWOLF užtikrina tarptautinius saugumo standartus, profesionalumą ir nepriekaištingą paslaugų kokybę.

 

Susisiekime nemokamai konsultacijai

Susisiekti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo politika.